Air France reiso AF447 katastrofos metu žuvo Mazda Motor Europe viešųjų ryšių padalinio vadovas

warriorneil001epsjpg300c Air France reiso AF447 katastrofos metu žuvo Mazda Motor Europe viešųjų ryšių padalinio vadovas
Mazda Europe su giliu liūdesiu pranešė, kad 2009-06-01 įvykusios aviakompanijos Air France reisu AF447 skridusio lėktuvo Airbus A330-200 katastrofos metu žuvo Mazda Motor Europe viešųjų ryšių padalinio vadovas Neil Warrior. Nors oficialiai jo mirtis nėra patvirtinta, tačiau gelbėjimo ir paieškos darbuose dalyvaujančioms pajėgoms toli nuo krantų Atlanto vandenyne aptikus lėktuvo nuolaužas, neliko jokių abejonių, kad bent vienam iš šiuo reisu skridusių asmenų būtų pavykę išsigelbėti.

 

“Mazda sukrėsta šios netekties”, sakė J. Guyton, Mazda Motor Europe vadovas. “Neįmanoma nusakyti žodžiais, kaip jo pasigesime. Neil’as buvo nepakeičiamas, linksmas, geraširdiškas ir malonus žmogus, kuris niekada nebus pamirštas tų, kurie jį pažinojo. Nuoširdžiausia užuojauta tėvams, sesei ir broliui. Bendrauti ir dirbti kartu su juo buvo nuostabu”. 

Neil Warrior gimė 1961 m. balandžio 13 d. Hilingdone, Anglijoje. Jis ilgus metus dirbo viešųjų ryšių srityje. Iš pradžių – Fiat, Alfa Romeo komandoje, po to – SAP-UK, na o 2007 m. prisijungė prie Mazda Motor Europe kolektyvo.

Parengė: Vilius

 

warriorneil001epsjpg300 Air France reiso AF447 katastrofos metu žuvo Mazda Motor Europe viešųjų ryšių padalinio vadovas

0946110m Air France reiso AF447 katastrofos metu žuvo Mazda Motor Europe viešųjų ryšių padalinio vadovas

Pasakyk savo nuomonę