Antrosios kartos Mazda 3 – jau nebe už kalnų

90805210061laq1 Antrosios kartos Mazda 3   jau nebe už kalnų

Keliuose vis dažniau pastebimas po kamufliažu paslėptas automobilis, kuris yra ne kas kitas, o antrosios kartos Mazda3, kuri (ar bent jau jos nuotraukos) oficialiai turėtų būti pristatyta kažkada dar šiais metais. Tiesa, jo nuotraukos darytos JAV (arba bent jau automobilis registruotas Mičigano valstijoje, kurioje yra surenkami Mazda automobiliai JAV rinkai), todėl galima manyti, kad tai būtent JAV specifikacijos automobilio bandymai. Tiesa, vertėtų prisiminti ir tai, kad antrosios kartos Mazda6 Europos ir JAV rinkoms pristatyti automobiliai nėra vienodi.


Tos detalės, kurias galima įžiūrėti, leidžia spręsti, kad naujoji Mazda 3 turės nemažai bendrų eksterjero bruožų su naujos kartos Mazda6. Tikimasi, kad automobilis ir toliau bus gaminamas sedano ir chečbeko tipo kėbulais.
Daugiau patikimos informacijos apie tai, kokie varikliai bus montuojami į šį automobilį, ar kitų jo parametrų, kol kas nėra. Tikimasi, kad Mazda automobilių salonuose šį automobilį bus galima išvysti 2009 metų antroje pusėje.

90805210061lhq7 Antrosios kartos Mazda 3   jau nebe už kalnų

9080521006mini5lap5 Antrosios kartos Mazda 3   jau nebe už kalnų

Parengė: Vilius

3 Komentarai apie “Antrosios kartos Mazda 3 – jau nebe už kalnų”

Pasakyk savo nuomonę