“Mazda” automobiliai vėl pripažinti patikimiausiais

mazda cars25 Mazda automobiliai vėl pripažinti patikimiausiais

Remiantis populiariausio Vokietijoje automobilinio žurnalo “Auto Bild” išvada, patikimiausiais vėl pripažinti “Mazda” automobiliai. “Mazda” gavo aukščiausią kokybės įvertinimą lygiai taip pat kaip ir praėjusioje 2004 metų ataskaitoje. Aukščiausius įvertinimus gavusių automobilių tarpe dominuoja Japonijos gamintojai.

Vokiečių žurnalas “Auto Bild” paskelbė automobilių kokybės tyrimo rezultatus, kurie dar kartą įrodė japoniškų automobilių patikimumą, funkcionalumą ir aptarnavimo patogumą. Pirmajame dešimtuke sutinkami net 6 japonų gamintojai, tuo tarpu geriausiai pasirodžiusi Vokietijos automobilių markė yra dešimtoje vietoje. “Mazda” dar kartą įrodė, kad gaminami automobiliai yra patikimi ir pagal kokybę lenkia antroje vietoje esančią “Toyota” ir trečiojoje “Honda”. Tai nėra atsitiktinumas, nes ir praėjusioje 2004-ųjų “Auto Bild” kokybės ataskaitoje “Mazda” buvo pirmojoje vietoje. Dar ankstesnėse trijose “Mazda” buvo antra.

Tyrimo rezultatai yra paremti 7 skirtingais kriterijais. “Auto Bild” apklausia automobilių savininkų patirtį naudojant įvairių markių automobilius, įvertina patikimumo rodiklius, remiantis Vokietijos techninės apžiūros centro “TŠV” ataskaitos rezultatais, analizuoja atšaukiamų su defektais rastų automobilių pranešimus, kaip šie pranešimai skelbiami ir kaip šalinami gedimai serviso centruose.

Taip pat leidinys į apibendrintą automobilių kokybės įvertinimo ataskaitą įtraukia “Auto Bild” 100 tūkst. km bandymų rezultatus, serviso centrų testus, automobilių garantijos sąlygas ir skaitytojų atsiliepimus.

“Auto Bild” kokybės ataskaitos rezultatai:

 1. Mazda
 2. Toyota
 3. Honda
 4. Hyundai
 5. Nissan
 6. Chevrolet
 7. Volvo
 8. Suzuki
 9. Mitsubishi
 10. Opel
 11. Audi
 12. BMW
 13. Smart
 14. Skoda
 15. Mercedes-Benz
 16. Ford
 17. Seat
 18. Volkswagen
 19. Kia
 20. Alfa Romeo
 21. Citron
 22. Renault
 23. Fiat
 24. Peugeot

3 Komentarai apie ““Mazda” automobiliai vėl pripažinti patikimiausiais”

Pasakyk savo nuomonę