Mazda – tarp geriausiai savininkų vertinamų automobilių Vokietijoje

mazda65hbaction11jpg721oy4 Mazda   tarp geriausiai savininkų vertinamų automobilių Vokietijoje

“Dėka puikios kokybės ir patikimumo, Mazda tapo vienu iš sparčiausiai augančių automobilių gamintojų Europoje”, teigiama liepos 2 dieną Mazda Motor Europe išplatintame pranešime spaudai. Iš tiesų, panašu kad Mazda gali sau leisti girtis esanti tarp geriausiųjų, kadangi tai patvirtina viena garsiausių pasaulyje marketingo bendrovių J.D. Power and Associate’s, kuri specializuojasi būtent klientų pasitenkinimą, jiems teikiamą aptarnavimą bei pirkėjų elgesį vertinančių ir analizuojančių firmų pasaulyje. Studija, kurią atliko minėtoji bendrovė, analizavo daugiau kaip 20 tūkst. vokiečių atsiliepimus apie 103 modelių automobilius, vertinant jų kokybę, patrauklumą, aptarnavimą bei jo kainą.

Vertinant automobilius pagal tokius kriterijus, kaip vairavimas, stabdžiai, variklis, interjero funkcionalumas, tik 10 modelių iš 103, neatsižvelgiant į segmentą, buvo įvertinti kaip “labai puikūs”. Tarp šių geriausiųjų pateko Mazda3 bei Mazda6. Pastaroji užėmė 4-ją vietą, o Mazda3 – 6-ją. Beje, tai – aukštesnės pozicijos nei praėjusių metų apklausoje.

Savo segmentuose automobiliai buvo tarp geriausiųjų. Štai Mazda 3, užėmusi antrąją vietą,  atsilliko nuo “geriausiojo” BMW 1 tik per 0,02%. Mazda5 užėmė antrąją vietą MPV segmente, o Mazda6 buvo 4 vietoje tarp kitų D segmento automobilių.

Tarp 23 automobilių gamintojų, vertintų šioje apklausoje, Mazda užėmė 4 vietą, aplenkdama Opel, Mercedes Benz, VW ir visus prancūzų autotomobilių gamintojus. 

mazda65hbaction11jpg721ot9 Mazda   tarp geriausiai savininkų vertinamų automobilių Vokietijoje

mazda3flsdn34rearscreener6 Mazda   tarp geriausiai savininkų vertinamų automobilių Vokietijoje

Parengė: Vilius

5 Komentarai apie “Mazda – tarp geriausiai savininkų vertinamų automobilių Vokietijoje”

Pasakyk savo nuomonę