VISTA aktyvina naudotų automobilių prekybą

04 09 21 02 VISTA aktyvina naudotų automobilių prekybą

Oficialusis “Ford” ir “Mazda” atstovas Lietuvoje VISTA atstovybių tinklas aktyvina prekybą naudotais automobiliais, pristato naują paslaugą ir interneto puslapį.

VISTA atstovybių tinklas Lietuvos rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per 12 metų sukaupta didžiulė darbo, aptarnavimo sferos, paslaugų teikimo patirtis. Šiuo metu veikia 6 “Ford” ir “Mazda” centrai: Vilniuje –”Vilniaus Vista”, Kaune –”Kauno Vista”, Klaipėdoje –”Klaipėdos Vista”, Alytuje –”Alytaus Vista”, Panevėžyje –”Panevėžio Vista” ir Utenoje – “Staccato”. Siekiama, kad visose atstovybėse būtų įdiegtas vienodas aptarnavimo lygis ir diegiami bendri VISTA klientų aptarnavimo standartai. Didelė įmonių grupės VISTA patirtis automobilių versle ir nuolatos atnaujinami modeliai lemia gerus naujų automobilių prekybos rezultatus. Per 2004 metų 8 mėn. jau parduota 723 vnt. naujų “Ford” ir “Mazda” (364 “Ford” ir 359 “Mazda”) ir tai 14 % daugiau lyginant su 2003 m. tuo pačiu laikotarpiu.

Naudotų automobilių prekybos plėtra

Pasitelkiant užsienio valstybių patirtį, VISTA atstovybių tinklas pradeda aktyvinti dar vieną veiklos sritį – prekybą naudotais automobiliais. VISTA salone klientas galės:

  • įsigyti techniškai tvarkingą naudotą automobilį, kuriam suteikiama garantija,
  • parduoti savo 2-4 metų bet kurios markės naudotą automobilį arba jį pakeisti į naują,
  • nenorėdamas gaišti laiko pardavinėdamas savo automobilį, galės pasikeisti ir senesnį negu 4 metų bet kokios markės naudotą automobilį.

2004 m. gegužės mėn. atidarytame didžiausiame Lietuvoje “Vilniaus Vista” centre gali būti eksponuojama per 100 naudotų automobilių. Šiuo metu veikia naudotų automobilių salonas ir pardavimo aikštelė lauke. Naudotų automobilių salone gali būti eksponuojami 25 automobiliai, ateityje jį žadama plėsti ir padidinti ekspozicijos po stogu plotą iki 60 automobilių. Naudotų automobilių ekspozicija yra ne tik po stogu, bet ir lauke. Čia pat įmonės teritorijoje įrengta naudotų automobilių pardavimo aikštelė, kur vienu metu telpa per 60 automobilių. Pasak UAB “Vilniaus Vista” direktoriaus Lino Peciukevičiaus, aktyvinti prekybą naudotais automobiliais paskatino du veiksniai: pirma, norima maksimaliai panaudoti modernaus “Vilniaus Vista” autocentro galimybes ir, antra, tikima, jog naudotų automobilių atpirkimo paslauga paskatins prekybą naujais automobiliais. “Turime idealias sąlygas naudotų automobilių prekybai Vilniuje – retas atstovas gali pasigirti ne tik ekspozicijos aikštele lauke, bet ir naudotų automobilių salonu. Siekiame, kad mūsų centre klientas gautų visas paslaugas: greitai ir lengvai galėtų parduoti savo seną automobilį ir išvažiuoti nauju”, – teigė L.Peciukevičius.

Naudoti automobiliai ir internete

Didėjant interneto reikšmei, VISTA pristato modernų naudotų automobilių tinklapį, kur bus dedami visi VISTA atstovybėse parduodamų naudotų automobilių pasiūlymai. Taigi dabar išsami informacija apie naudotus automobilius yra prieinama visiems, net ir tiems, kurie neturi laiko atvažiuoti į saloną. Naujajame interneto puslapyje www.vista.lt/naudoti pateikiami naujausi pasiūlymai, automobilių specifikacijos ir kainos. Į šį interneto puslapį galima pakliūti surenkant adresą www.vista.lt/naudoti arba per interneto puslapius www.vista.lt, www.ford.lt ir www.mazdaautocentras.lt . Svetainėje vartotojas gali ieškoti naudotų automobilių, nusiųsti užklausą apie jį dominantį automobilį, atsispausdinti pasiūlymą, gauti preliminarų lizingo paskaičiavimą.

Nauja paslauga

Populiarinant naujų automobilių įsigijimą pristatoma nauja VISTA atstovybių tinklo paslauga “Atvažiuoji senu – išvažiuoji nauju”, suteikianti dar daugiau galimybių įsigyti naują automobilį.
Paslaugos esmė – paprastumas:

  • atvažiuojate bet kokios markės automobiliu į VISTA saloną;
  • įmonės atstovas įvertina automobilį, sutariama dėl jo pirkimo kainos;
  • greitai sutvarkomi seno automobilio pirkimo-pardavimo dokumentai;
  • parenkamas geriausiai Jūsų poreikius atitinkantis naujas automobilis “Ford” arba “Mazda”;
  • greitai sutvarkomas naujo automobilio lizingas, draudimas, registracija;
  • … ir palinkima “Gero kelio!”.

Į VISTA autosaloną galima atvežti parduoti bet kokios markės naudotą 2-4 metų automobilį, tai nebūtinai turi būti “Ford” ar “Mazda”. Randamas sprendimas ir senesnį negu 4 metų automobilį turinčiam klientui, nenorinčiam gaišti laiko ruošti automobilį pardavimui, jį pardavinėti turguje ar per skelbimus. “Vilniaus Vista” atstovų teigimu, dažnas vairuotojas net nesusimąsto, kad išlaidos turimam naudotam automobiliui gali būti didesnės negu naujam. Naudoto automobilio savininkui tenka dažnai remontuoti automobilį, o remonto ir degalų išlaidos kartais gerokai viršija mėnesinę naujo automobilio lizingo įmoką. Tuo tarpu naujam automobiliui yra suteikiama garantija, jis yra saugesnis, ekonomiškesnis ir t.t. Visiems VISTA salone parduodamiems naudotiems automobiliams taip pat teikiama garantija. Naują VISTA paslaugą “Atvažiuoji senu – išvažiuoji nauju” iliustruoja logotipas: prekybiniame vežimėlyje esantis automobilis. Pasak “Vilniaus Vista” atstovų, logotipe pavaizduotas vežimėlis simbolizuoja paslaugos paprastumą ir prieinamumą kiekvienam, o automobilis reiškia tai, kad Jūs lengvai galite įsigyti visiškai naują automobilį.

Planai

Bendrovės duomenimis, įsteigus naudotų automobilių prekybos skyrių per keturis šių metų mėnesius jau parduota dvigubai daugiau automobilių negu per visus praėjusius 2003 metus. Tačiau bendrovės vadovai įsitikinę, kad tai tik pradžia – per metus planuojama parduoti per 300 naudotų automobilių.

Paruošta pagal www.vista.lt informaciją

Pasakyk savo nuomonę