Ženevoje – naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros

mazda520101jpg300 Ženevoje   naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros
 Kovo mėn. vyksiančioje automobilių parodoje Mazda ketina pristatyti dvi naujienas. Tai – naujos kartos Mazda5 bei atnaujintoji Mazda6.

“Pagrindiniai mūsų tikslai kuriant naujają Mazda5 buvo pažangumas ekologiškumo srityje bei stilingas dizainas”, sakė H. Matsuoka, Mazda5 programos vadovas. Iš tiesų, automobilyje panaudotos idėjos jau matytos “Nagare Flow” dizaino koncepcijoje, kurios tuo pačiu leidžia iki minimumo sumažinti automobilio pasipriešinimo oro srautui koeficientą, sumažina keliamasias jėgas bei dėl kėbulo elementų susidarančius oro sūkurius. Nors oficialios techninės charakteristikos bus pateiktos tik premjeros metu, jau dabar teigiama, kad CO2 emisijos bus mažesnės iki 15 proc (2.0 DISI versijai, lyginant su ankstesne 2.0 benzinine variklio versija). Automobilis salonuose pasirodys šių metų rudenį.

Tuo tarpu atnaujintoji Mazda6 autosalonuose bus pradėta pardavinėti jau šį pavasarį. Kaip ir reikia tikėtis, įdiegti patobulinimai dar labiau pagerino ekologiškumą nusakančias automobilio charakteristikas. Atnaujinti ir varikliai, kurių pasiūla išliks tokia pati, kaip ir iki šiol (1.8, 2.0 DISI bei 2.5 litro benzininiai ir 2.2 dyzeliniai 3 galingumo versijų varikliai). Be to, atnaujintosios Mazda6 įrangos sąraše atsiras naujos kartos adaptyvinė apšvietimo bei įkalnės startavimo sistemos. Daugiau informacijos apie atnaujintąją “šešiukę” taip pat ketinama pateikti premjeros Ženevoje metu.

 

mazda6sport2010interior Ženevoje   naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros

mazda65hbsport2010actio Ženevoje   naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros

mazda520105jpg300 Ženevoje   naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros

mazda520101jpg300 Ženevoje   naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros

mazda6wgnsport2010still Ženevoje   naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros

Parengė Vilius (pagal Mazda Motor Europe GmbH pranešimą spaudai)

3 Komentarai apie “Ženevoje – naujosios Mazda5 ir atnaujintos Mazda6 premjeros”

Pasakyk savo nuomonę